50PCS MNOGO 1M/1,5 M/3M 2.0 mm SC u SC Jedan Način optički kabl vlakna patch vrpcu SC kabl SC patch, SM, simplex,9/125 Većinom

50PCS MNOGO 1M/1,5 M/3M 2.0 mm SC u SC Jedan Način optički kabl vlakna patch vrpcu SC kabl SC patch, SM, simplex,9/125 Većinom

KM 62.00
-0 %
KM 62.02

Na skladištu


Osobine :
Oni su novi SC/PC-SC/PC-SM-1-2.0 mm optičke Patch Vrpcu. Energično testirani za povratak i ubodna gubitak, ovi kablovi su razvili da prelazi TIA 568-B. 3 standardima.
Ukršteni konektori : SC/UPC u SC/UPC
Gustoća : Simplex
Završi/Veličine : PC za nokte
Dužina : 1 M/1,5 M/ 3 Metara
Promjer 2.0 mm
Vlakna tip : Jedan Način(9/125um)
Kvantitet : 50 PCS/MNOGO
Podsetnik :
Molim vas da nam pošalje poruku ako ti treba drugi ukršteni konektori tako nas
(DC-A/UPC-FC/UPC; SC/UPC-ST/UPC; SC/UPC-LC/UPC)
Sepcifications :
Parametre Jedinica Operativni talasnu dužinu 1310,1550 nm Ubodna Gubitak(Tipična) 0.10 d B Vratiti Gubitak(Min.) Singlemode PC >40 d B UPC >50 d B BRODU >60 d B Multimode PC >30 d B Operativni Temperatura -10~75 °C Skladište Temperatura -40~85 °C
Pošiljka&Platni :
1. Ćemo poslao paket u 1 do 3 dana nakon što si odlučio platiti.
I nakon oblika platni su prihvaćena od Aliexpress : Kreditnu karticu, TT, Western Union i Qiwi novčanik.
2. Pošiljka je slobodna isporuka preko Kine post zrak mail, ako paket težine je više od 2kg ili paket veličina je veća od 90 CM, mi ćemo koristiti HITNU itd ili brod sa dva pakete ili više pakete zrakom mail.
3. Uputstva : težine i veličine obeležili smo u paketu detalje nije prave težine i veličina robe, ako moraš da znaš, prave težine i veličinu, ti samo treba da nas kontaktira.
4. Isporuka vrijeme :
1) Prijevoz razvio zemlje je o 7-45 dana.
2) Daljinski zemlje je o 2-8 nedelje.
5. Ako kupca želim da koristim više brže isporuka način, kao BOLNIČAR, DHL, itd, molim te, komuniciram sa nama o povećanje brodove.
6. Uputstva : brodskih vrijeme je da zavisi od kupac je carine vrijeme ili višu Silu. Ako kupac ne dobije robe u dugo vremena, nadamo se kupca, kontaktirajte carine ili lokalne pošti, da bi se robe uskoro.
O Carine :
1. Da bi se osigurao li primiti vašu narudžbinu bez ili niže uvoz dužnost, mi ćemo proglasiti ga kao "Dar" sa niže vrijednosti koje ne odražava ukupno cijena si platio ili tržišne vrednosti proizvoda i možda se ne odnosi na zemlje sa različitim tarifa pravila.
2. Ili bi mogao ostaviti poruku da nam reći koliko bi carinske deklaracije. Drago nam je da pratite vaše instrukcije.
3. Bilo uvoz optužbe ili naknade su kupca je odgovornost.
4. Dobavljača nisi odgovoran za odlaganje uzrokovana carinskom odjelu u tvojoj zemlji.
5. Dodatne troškove ili kašnjenja može nastati tijekom međunarodnog trgovine. Iskreno se nadam da nećeš koristiti dodatni uvoz troškove ili carine kašnjenja kao razlog za traži povrata ili odlazim negativan povratne informacije.
Nakon prodaje Služba :
Mi ćemo provjeriti robu kvalitet prije isporuke. Ako postoje neke neočekivane problem da se dogodi, nadamo se da ćemo riješiti probleme s kupcem preko prijateljski nakon načina :
1. Ako to je kvalitet problem, kupac mogu podnijeti tvrde u 15days nakon primitka robe, kupac mora pružamo fotografije ili video i druge dokaze da prodavca za identifikaciju.
2. Čovek je napravio oštećenja, kupci preuzimam punu odgovornost.
3. Kvalitet proizvoda obradu program :
1) kupac vratiti robu za nas i odgovoran za vraćanje košta; nakon što smo mi dobili robe ,poslat ćemo novi proizvod na kupca i plati ponovo pošalje troškove dostave.
2) Ako roba (ukupno cijena uključujući i ostalo je manje od 10 USD) ima problema kvaliteta, mi ćemo ponovo pošalje novi proizvod u kupca sljedeći red; ako kupac ne planiraju novi red u blizini termin, kupac mogu platiti ponovo pošalje isporuka koštati i pitaj da ponovo pošalje novi proizvod.
Povratne informacije :
1. Mi zavisimo od naših mušterija zadovoljstvo da uspiješ. Dakle, vaš komentar je vrlo važno za nas.


Specifikacija

Kabl dužinu:
1,5 M, 1M, 3M
Paket:
Da
Proizvoda Status:
Dionice
:
dower me
:
skakač
:
SC/UPC-SC/UPC
Vlakna Tip:
Single-mode
kabl tip:
Simplex
Veza Je:
SC/UPC
Kabl dužinu:
1/1.5/3M
Veza(s) B:
SC/UPC
Promjer:
2.0 mm
Većina količinu:
50 pc / mnogo
Nivo:
Tele razreda

Izbor kupca

Iskreno Kabl Za Prolaz NE522 Packard Bell EasyNote TE69KB Lcd Video Kabla 50.M81N1.004 50.4YU01.021 50.4YU01.001
  • Obnovljeno

Iskreno Kabl Za Prolaz NE522 Packard Bell EasyNote TE69KB Lcd Video Kabla 50.M81N1.004 50.4YU01.021 50.4YU01.001

12.15 KM 8.00

Iskreno Kabl Za Prolaz NE522 Packard Bell Easy Note TE69 KB Lcd Video Kabla 50.M81 N1.004 50.4 YU01.021 50.4 YU01.001Kvalitet Garantovano ! (RAZREDU JE++)Molim te provjeriti sliku detalje prije nego što si ga kupiti, osigura se to uklapa u tvoj laptop / notes.Specifikacije : Iskreno originalni Laptop LCD / DOVEO / LVDS Monitor KABLOVSKU...

Aktivni Mini Displayport Prikaži luku Muškarac da VGA RGB Žena Adapter za Kablovsku Laptop Macbook & Monitor & Laptop Silver & White
  • Obnovljeno

Aktivni Mini Displayport Prikaži luku Muškarac da VGA RGB Žena Adapter za Kablovsku Laptop Macbook & Monitor & Laptop Silver & White

KM 14.97

Aktivni Mini Displayport DP Muškarac da VGA RGB Žena Adapter za Kablovsku Laptop Macbook & Monitor & LaptopBoja : Silver i BijeliAutomatsko sudoperu otkrivanjeUlaz Tip : Mini I Dislay Luku (M)Pogon iz Mini Display Port izvor za 3,3 V IO, 1.2 V JezgroUkršteni konektori : Mini Display Port Muškarac da VGA ŽenskePodržava da 1080p, 1920 x 1200 reducted sjetim video rezoluciju

Tip C Mini HDMI 1.4 Muškarac da se Mini HDMI 1.4 HDMI1.4 Žena C Tip Produžni Kabel 10cm za Laptop PC HDTV
  • Obnovljeno

Tip C Mini HDMI 1.4 Muškarac da se Mini HDMI 1.4 HDMI1.4 Žena C Tip Produžni Kabel 10cm za Laptop PC HDTV

KM 11.25

C Tip Mini HDMI 1.4 Muškarac da se Mini HDMI 1.4 Žena C Tip Produžni KabelDužina : 10Radim za Laptop PC HDTVMini HDMI Srednje Brzine muškarac Da se mini HDMI žena adapter dopušta da ti mini HDMI kablovsku produžiti da li DC / DV sa mini HDMI veza luku.Preobratiti vaša mini HDMI produžni kabel.Zlatne ukršteni konektori, napor olakšanje i folije štitoviNapomena : Molim te provjeri svoje HDMI luku tip pre nego što si kupio ove tačke.

Zdravo kraju OFC Srebrni auto, AC moć kablovsku sa Karbonskih vlakana Rodijum auto AC NAM moc i snagu uključi
  • Obnovljeno

Zdravo kraju OFC Srebrni auto, AC moć kablovsku sa Karbonskih vlakana Rodijum auto AC NAM moc i snagu uključi

75.00 KM 71.00

Zdravo kraju OFC Srebrni auto, AC moć kablovsku sa Karbonskih vlakana Rodijum auto AC NAM moc i snagu uključiOsobine : Ime : OFC srebrni auto, moć kablovsku Boja : sliku pokazati Materijal : OFC Srednjoj Bakra srebrni auto, Dužina : 1,5 M3 MILIONA ( Mogu Prilagodljiv dužina) Koristeći udaljenost : CD Player, Pojačala, Cijev Pojačala Uključi : Rhdium auto Karbonskih vlakana

Zid Lice Tanjir 3RCA AV + TV-dine Kejbl Jack Izlaz Socket Odabrane Vijeće Maska
  • Obnovljeno

Zid Lice Tanjir 3RCA AV + TV-dine Kejbl Jack Izlaz Socket Odabrane Vijeće Maska

13.17 KM 13.00

Osobine : 1 Jedan AV + TV maska, 2 Bele boje, sa elegantan futuristički dizajn 3 Vijeće materijal : ABS 4 Bazu : elektronske komponente 5 Broj 86 x 86 mm 6 Jebe Uključena 7.Lako instalirao,besplatno vojnik 8.Kvantitet : 1 deo / 10pieces / 20pieces / 30pieces Paket uključuje : 1 x Jedan AV TV osigurac Mount TanjirPošiljka&Platni : 1...

DEBROGLIE 5PCS Dvojno 2.5SSD/Hard Disk do 3,5 Voziti Bay Adapter Spremaju se Držač HDD Pretvarač caddy Poslužavnik sa Jebe
  • Obnovljeno

DEBROGLIE 5PCS Dvojno 2.5SSD/Hard Disk do 3,5 Voziti Bay Adapter Spremaju se Držač HDD Pretvarač caddy Poslužavnik sa Jebe

KM 60.00

Uvek smobudi prijateljski nastrojen prema svi sa naše najbolje usluge.Svih naših proizvoda ćemo kraljevski imenovan odvjetnik pa za tebe prije isporuke.HuazhendunOpis : Proizvod : D B23541 Dvojno 2.5 SSD DržačBoja : Poput SrebrnogVelicina : 11.4 cm*10*je 2,45 cmtežine : 0.067 kgUslov : NovaPrednost : 1, podršku sve 2.5` SSD od 30 GB 1.5 TB2, podršku SATA IIIOdlično termalni dizajnveoma glatko u kutulako jebeš SSDsJačanje struktura dizajnFotografije :

Novi Laptop DC Moć Jack Kabl Za Toshiba L640 L640D L645 L645D L650 L555 L550 L655 A500 A500D
  • Obnovljeno

Novi Laptop DC Moć Jack Kabl Za Toshiba L640 L640D L645 L645D L650 L555 L550 L655 A500 A500D

5.55 KM 5.00

Zdravo Prijatelj, o proizvodima, imamo veliki Broj Dionice sada ! Možeš direktno Platni ćemo ti pokazati našu brzo pošiljku i kvalitetne proizvode ! Proizvod detalje : Uslov : Novo i 100% radi U trgovini : DA Isporuka Vrijeme : ≤ 2 dana Slobodna isporuka do : Kini post Zrak Avion Mail ( IF crkvi CN ) Ako kupci treba mi njegov red(s) hitno,Onda ti, također, može birati isporuka putem : DHL, TNT, HITNA pomoć, eHITNA pomoć, epack ....

RCA AV Zid Lice Tanjir RCA AV Nagovoriti Coaxial Odabrane Vijeće Pokriva Maska
  • Obnovljeno

RCA AV Zid Lice Tanjir RCA AV Nagovoriti Coaxial Odabrane Vijeće Pokriva Maska

13.17 KM 13.00

Osobine : 1 Jedan RCA AV maska, 2 Bele boje, sa elegantan futuristički dizajn 3 Vijeće materijal : ABS 4 Bazu : elektronske komponente 5 Broj 86 x 86 mm 6 Jebe Uključena 7.Lako instalirao,besplatno vojnik 8.Kvantitet : 1 deo / 10pieces / 20pieces / 30pieces Paket uključuje : 1 x RCA AV osigurac Mount TanjirPošiljka&Platni : 1...